Újra magyar Pif magazin!

Talán egy páran közületek szeretnek visszatérni kicsit a múltba nosztalgiázni, ezért 2011-ben pár rajongó elhatározta, hogy elindítja a Pif magazin magyar nyelvű változatát, digitális formában, ingyenesen!

Talán egy páran közületek szeretnek visszatérni kicsit a múltba nosztalgiázni, ezért 2011-ben pár rajongó elhatározta, hogy elindítja a Pif magazin magyar nyelvű változatát, digitális formában, ingyenesen!

Talán egy páran közületek szeretnek visszatérni kicsit a múltba nosztalgiázni, ezért 2011-ben pár rajongó elhatározta, hogy elindítja a Pif magazin magyar nyelvű változatát, digitális formában, ingyenesen!

Talán egy páran közületek szeretnek visszatérni kicsit a múltba nosztalgiázni, ezért 2011-ben pár rajongó elhatározta, hogy elindítja a Pif magazin magyar nyelvű változatát, digitális formában, ingyenesen!

Talán egy páran közületek szeretnek visszatérni kicsit a múltba nosztalgiázni, ezért 2011-ben pár rajongó elhatározta, hogy elindítja a Pif magazin magyar nyelvű változatát, digitális formában, ingyenesen!

× Ez az ötletláda opcionális kategória fejléce.

Kockás

Több
4 éve 6 hónapja #34 Írta: szeth
Kockás
Azok már az új kockás képregények amiket nemrég újra meg lehet vásárolni, teljesen új még korábban meg nem jelent történetek.
Mi itt csak a régi kockásokat tesszük közzé. Az újakat meg lehet vásárolni a kiadótól.

Üdvözlettel
Szeth

By
Szeth

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #32 Írta: fonixportal
Kockás
Bocs hogy új beirást írok nem tudtam javítani a tegnapi beirásomat de az a kérdés is aktuális még feltünt nekem egy furcsaság mégpedig a következő az itt fent levő 51.ik résztől az 58.ik részig fent levő Kockás képregények miért nem hasonlítanak az itt www.kockaskepregenyek.hu/ fent levőkhöz??? Választ előre is köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #31 Írta: fonixportal
Kockás
Üdvözletem a kérdésem az lenne az oldalon csak 58 kockás képregény van fent de a mai napig ha jól tudom 72 Kockás képregényt adtak ki 2019 Szeptember 15-ikéig többi rész is várható lesz valamikor a jövőben? Ja és olvastam a Hiba részben a 31.ik rész nincs fent azt is pótolhatná valaki és köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #8 Írta: szeth
Kockás
Szia,

Érdekel minket. De nyomtatásban nem elérhetők a magazinok ez digitális rajongói kiadvány.
Viszont az oldal népszerűsítése mindenképpen jól jönne.

Üdv:Szeth

By
Szeth

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #7 Írta: Bimbula2000
Bimbula2000 létrehozta a témát: Kockás
SziasztoK

Kérdésem az lenne,hogy nyomtatásban is hozzáférhetők e a magazinok?

Most készítem a Kockások adatbázisát képregény szempontból...(melyikben van Pif,Rahan,stb. ) érdekel benneteket?

Űdv:Bimbula2000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!